linda lamas, pamela ade , mitä muutakaa suomen huippu tecnologia,
Ei nokiakaa pystynyt pitämaan kun intialaiset potkittin pihalle,
Hyvä jos vanhalla nokian tehtaalla , alkaa valmistamaan suomipillu markkinat,Ei hikoile ollenkaan voittelee vaan kunnolla, siillä pärjä!
(Tuo oli huonoin, kun ennen suomen mies politiikot oppinut voittelemaan persetta ja kääntää sitä usalle, huh.. onneksi sellaista ehkä loppunut!)
Tietenkin Vanholle britille ,kanadalaisille, usan plyboy papalle tai autralialaisille ,
Suomi neidot kyllä myy halavalla pillusi jos kuori on valkoinen ja puhuu englantia, italia tai ranskaa!
(sittä jälken kun raha asiat kun, on kunnossa menee matka afrikkaan, safari.................... Hahaaa!
Suomen pillu ei onnistunut tälläkertaa!
Toivottavasti ei tartuta muita, niitä mitä britissa saatut!
Tyovöima koulutuksesta pitä olla virallisesti miehelle runkkaus kurrsi :D :D :D!
Pillunmyynti ei onnistunut!
Pillunmyynti
1
904
Vastaukset
- niinpäaaaaaa
Tyovöima koulutuksesta pitä olla virallisesti miehelle runkkaus kurrsi :D :D :D!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1212266
Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten4242153Sinun ja kaipaamasi törmääminen
Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?971176Ammuskelua Eliaksenkadulla
Mikä homma? Hirven metsästykseen vielä lähemäs 3kk. Oliko lie puuman metsästystä..?13968Olen pahoillani jos kärsit.
Mutta meidän välejä ei voi korjata. Rakastin sua tiedoksi. Älä tee itelles mitään vaan hae apua.34790- 44784
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi109766Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!15754Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte166706Luvattiin työpaikka, mutta mitään ei kuulukaan
Kuinka yleistä tällainen on? Ehdin jo iloita työpaikasta, turhaan, kun mitään ei kuulukaan työnantajasta, joka ilmoitti32679