Kumpi on mukavampi naiset?

Posliini vai karvareuhka? Miehenä aattelen että posliini on mukavampi.
6532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mahtaa olla sullekki ihan sama,kunhan jotain katiskanmallia saanet...

Äänestä

Jos olisit tosiaan MIES niin et tuollaisia kyselisi. Mutta taiat olla se urpo joka vähänväliä kyselee kaikenlaisia typeryyksiä tällä palstalla???
Eipä sulla taia olla kokemuksia kummastakaan kun kyselet.

Äänestä
  • Kyllä miehet puhuu paljonkin naisten posliineista.
    IHAN-SAMA taitaa olla ihan sama muutenkin kun täällä huonoa oloaan purkaa.

    Äänestä

  • eiihansama kirjoitti:

    Kyllä miehet puhuu paljonkin naisten posliineista.
    IHAN-SAMA taitaa olla ihan sama muutenkin kun täällä huonoa oloaan purkaa.

    Sinähän oot vielä tyhmenpi mitä alkujaankin jo oletin.

    1Äänestä

Kuhmolaisille välttää malli isorysä.

Äänestä

Kuka nyt haluaa karvareuhkaa imeä.Pitää olla ritolis paljaana ja häpyhuulet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koolauskieli kirjoitti:

Posliini vai karvareuhka? Miehenä aattelen että posliini on mukavampi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu