mailmanlopulta ??????????????? kuka osaa kertoa miksi kissanomistajat rakastaa kissankusen hajua.,ja terrorisoivat siistejä ihmisiä ?
Vastaukset 12
- ihanakusenlemu
Kisan virtsa on usein voimakas hajuinen mutta siitä kärsivä voi lohduttaa keväisin itseään koska kissan virtasn hajulla voi poistaa sitkeän vanhan maalin ja muun mönjän puuveneen pohjasta......kokeile ja yllätyt.
- siisteysnroyksi
Ja höpö höpö! Kissan pissan haju mietonee vähän, kun kissa on leikattu. Hiekkalaatikko kannattaa pitää puhtaana, niin haju ei leviä huoneisiin!
- LÖYHKÄÄNkYLLÄSTYNYT
mutta jos ei pidä...... Liian moni kissan ns hoitaja laiminlyö siisteyden perustason ja soiilloin alkaa vaikeudet. Kissanvirtsan on löyhkä ,joka loistavasti tarttuu vaatteisiin ja texstiileihin.....Tälläinen ihmispaskaläjä levittää kissan ummettunutta löyhkää sinne minne menee........... yleisiin tiloihin jne.
Yksi tämmöinen kävelevä paskaläjä saa koko kissaharrastuksen näyttämään kuvottavalta perfomanssilta.............. joten laittakaa harrastelijanne ruotuun sisäisellä kurilla ja ohjeistuksilla................ teidän paskaläjienne takia koko yhteisö sairastuu....................................PISTE. - ottaapäähän
miksi ihminen ottaa kissan eikä hoida sen ulosteista ?????????????????? MIKSI .??? MIKSI ??????????????????????? MIKSI =`?????????????????????????
- KallenKalu
IHMISKUSI HAISEE PAHEMMALLE. MIKSI ALOITTAJA KUSET JOKA PÄIVÄ JA AIHEUTAT HAJUHAITTOJA MUILLE?
- anusantti
TUO IHMISKUSESTA KERTOVA JUTTU KERTOOKIN KAIKEN KISSANIHMISTEN PYYKKEESTÄ,,,,,,,, VITTU AIVAN UMPITOLLOA SAKKIA,,JOLLE JOKU VITUN NAUKUJA ON HENKI JA ELÄMÄ,, JA LOUKKAAMATON.......... TYÖNNE SE KISSASI PERSEESEESI JA PIDÄ SITÄ PULLORASSIN JA RASSAA ANUKSESI NÄYTTELYKUNTOON................ hehehehe
- hehemirri
Kusen kissan päälle. Sitten miuku ulos jossa se aikansa oltuaan puhdistuu.
- 46466363
äitis kusee siu päälle.
- Surgery
Leikkaamaton kissa merkkaa reviiriään kuseskelemalla. Leikkaus ja ongelma häviää. Kyllä on kansa vieraantunut kauas luonnosta ellei tätä oivalla!
- ottaaoikeestipäähän
ON MYÖS TALOUKSIA JOSSA LEMMIKIKSI OTETTU KISSAA EI HOIDETA !... yleensä nämä ongelmataloudet pitää useampia kissoja huonolla hoidolla ja myötävaikuttavat omalla välinpitämättömyydellään koko alueen eläinasenteisiin. tuhoamalla ne.!
Myös sellaiset ihmiset on itse puutteellisen elämänsä hallinan uhreja, joiden habitus kertoo jo kilometrien päähän isoista ongelmista. - hurtathelvettiin
Entäs koiranpaskakasat? Ne on isoja ja niitä on JOKA PAIKASSA. Ja isot hurtat haukkuu ja on uhkana muille tiellä kulkeville. Hurtat helvettiin!
- Kisuliinuja
Joku muukin vastasi vanhaan viestiin joten tässä lisää: leikkaamattoman kissan pissa haisee pahalle (kuten myös jonkun tautisen hampin kusi porttikongissa).
Lääkäriin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1202472Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401652Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha6551079- 106993
- 71982
- 98926
- 48885
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk83760Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik33736- 71728