Venäjän pääministerin ufo puheet

ffdfdffdg

7

192

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ufoagentti

      Aito on video ilman muuta !
      Maapallo on niin tärkeä paikka Universumissa, että alieenit ympäri maailmankaikkeuden ovat siitä valtavan kiinnostuneita ja pitävät jatkuvasti
      yhteyttä suurvaltojen johtajien kanssa.
      Näillä alkaa olla jo vaikeuksia pitää asia salassa kansojen syviltä riveiltä.

    • mazzaaaadfdsf

      Jostain luin että tuo olisi ollut ihan tarkoituksellisesti tehty pääministeriltä et Venäjän johto olisi valmistamassa kansalaisiaan kohtaamaan totuuden alieneista.

      • Kirjastani "Tosiasioita ufoilmiöstä":
        7. joulukuuta 2012 ( Venäjän pääministeri Dmitry Medvedev ja ufot ):

        Medvedeviä haastateltiin 7.12.2012 viiden venäläisen televisioaseman toimesta ja varsinaisen haastattelun jälkeen Medvedev lausui seuraavaa:
        Medvedev: ” Kyllä,uskon Pakkasukkoon ( Venäjän vastine Joulupukille). Mutta en liian paljon. Mutta en kuulu niihin ihmisiin jotka pystyvät kertomaan lapsille ettei Pakkasukkoa ole olemassa”.
        ...............................
        Eräs toimittajista kysyi jos presidentille annetaan salaisia asiakirjoja liittyen avaruusolentoihin samalla kuin hänelle annetaan salkku jota tarvitaan Venäjän ydinaseiden aktivoimiseksi?
        Medvedev leikkisästi: ” Ydinasesalkun ohella Maan presidentille annetaan erityinen
        ” Huippusalainen ”-mappi. Koko mappi sisältää tietoja avaruusolennoista jotka ovat käyneet Maapallolla. Tämän ohella hänelle annetaan raportti joka kertoo siitä absoluuttisen salaisesta palvelusta joka valvoo niitä avaruusolentoja jotka ovat meidän maassamme...Saatte lisää tietoja tästä aiheesta tunnetusta elokuvasta jonka nimi on ” Men in Black”....En kerro kuinka monta niitä on koska se voisi aiheuttaa paniikin ”.

        BB:n kommentti: Uutistoimistojen mukaan Medvedev ei huomannut että hänen mikrofoninsa oli edelleen päällä varsinaisen haastattelun jälkeen.
        Yksikään mainituista televisioasemasta ei julkaissut Medvedevin kommenttia mutta se annettiin Reutersille josta se vuoti mm.. Youtubeen. 1558).


      • VCO

        Tästä opimme sen, että noin korkeassa asemassa olevan ei kannata lohkaista mitään huumorilla sillä aivan varmasti joku ottaa sen todesta. Niin tässäkin näyttää käyneen.


    • MuuMualimma

      ... kelaa hetken tässä vielä, jotta... ootapa

    • ne_on_tulossa

      Somenkin valtion johdon tulisi aloittaa kansalaisten totuttelu humanoidien tulemiseen.

    • Onononhyvvvee

      Aivan mahtavaa. Myös medvedev liittyi mysteerien tutkijoiden joukkoon. Hienoa! Myös tällä palstalla on ollut liikehdintää totuuden etsinnässä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      63
      1241
    2. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      11
      890
    3. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      75
      815
    4. Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa

      Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.
      Kajaani
      86
      676
    5. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      644
    6. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      46
      564
    7. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      36
      564
    8. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      36
      534
    9. Jymyuutinen: Suomen talous kasvaa hurjaa vauhtia

      https://www.iltalehti.fi/talous/a/11fba8a8-a7fb-44f4-a58b-f129f6d5bdf5 Akavan pääekonomistin mukaan Suomen kokonaistuot
      Maailman menoa
      118
      520
    10. Hurmasit sitten minut

      kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.
      Ikävä
      43
      513
    Aihe