Saksa :)
Mutta hei nyt pelolle ei saa antaa tilaa :D Muistakaa että vaarallisimmat roistot ovat edelleen odinit nehän pommittaa ja ties mitä. Jopa väkivaltaista taustaakin jollakin oli menneisyydessä.
Nyt alkaa hedelmät pikkuhiljaa kypsymään ja hyvä niin ja Eu.hun syttyy sisällissota vihdoin ja viimein!
Onneksi olkoon
3
178
Vastaukset
- Ullatusss
Juuri näin!
Kukaan järjestämässä kenties meillä on unelma konsertteja?
Montako muslimilasta/naista ovat raiskanneet valkoiset/kristityt Eu.ssa?
Entä montako muslimia ovat kristityt tappaneet Eu.ssa vuoden sisällä?
Silti jaksetaan pelotella että rasismi on maailman pahin ja vaarallisin? Niin ja naurettavat lökäpöksy odinit:D
Sitä saa mitä tilaa. - Hippila
Älkää nyt viitsitkö!
Yksittäistapaus. Eikä uskonto kuuluu tällaisiin tekoihin ei ei.
Rauhaa, rikkautta, rakkautta tuovat ne söpöt pikkupojat Eurooppaan. - PoksPoksJaPoks
Sitä saa mitä tilaa ja yksittäistapaus !!!!!!
Tilattu on ja pian poksahtaa yksittäistapaus myös suomessa, koska eihän täälä ole kuin vähän yli 4.000 uskovaista kateissa liiveineen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.858062Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m906074Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875557Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot675486Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1134730Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1232488Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys332196Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e51349Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71334Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa441180