Peppuorgasmi

Olen monta kertaa sormettanut koskematta kaluun ja vain kerran saanut sellaisen orgasmin että koko kroppa värisee. Muin kertoina tuntunut ihan tavalliselta orgasmilta.
2241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyh, oot sairas!

Äänestä
  • Exit only -ajattelijoiden turha tulla vinkumaan, kuinka sairasta on laittaa sormi peppuun.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Orgasmm kirjoitti:

Olen monta kertaa sormettanut koskematta kaluun ja vain kerran saanut sellaisen orgasmin että koko kroppa värisee. Muin kertoina tuntunut ihan tavalliselta orgasmilta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu