Olet EiEsup omalla tavallasi hyvä tyyppi, jos vain antaisit sen puolen itsestäsi olla päälimmäisenä. Kaikilla kun ei riitä kapasiteetti siihen, että he näkisivät sinne röllipeikon naamion taakse. Ei sinua ehkä tästä voi kuitenkaan syyttää, sillä trollipuolesi on yksi tämän internetkauden lieveilmiöistä.
Toivon oikeasti, että tulevaisuutesi on positiivinen - sekä sinun itsesi, että kanssaihmisten kannalta katsottuna.
EiEsup lue tämä!
2
192
Vastaukset
En mää kyllä tosissani tämmöstä keskustelua toivonu, mutta kiitos kumminkin.
Saa nähdä mitä tulevaisuus tuo tullessaan, kun ryhdyn tavoittelemaan suosiota YouTubessa. Nousenko suosioon ja tunnen itseni vihdoinkin riittäväksi vai epäonnistunko täysin ja kuolen kaakaojauheen yliannostukseen? Se jää nähtäväksi.Kannattaa siis varoa, mitä toivoo. Se voi joskus toteutuakin. :)
YT-kuuluisuuden ja menestyksen näyttää määrittelevän eniten sattuma ja taito paketoida paskaa massoja kiinnostavaan muotoon... Pidä huoli, että teet jotakin, jossa on sisältöä. Huom. ei siis mitään how to be a bully - videoita. Sen ne osaa jo muutenkin....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851559
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2081530Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä441154Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad44846- 14730
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30721Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21710- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20656Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617