Mietin yhtä asiaa tänään

kun vessassa paskoa tein, ni mitenhän paljon isokokoiset ihmiset sitä tunkee pönttöön kun ne syö niin paljo?
Ite normaalipainolla ja syönnillä oleva paskon pari-kolme kertaa/vko.
Isokokoiset, pitääkö tehä se toiminta useastikki?
3116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei isokokoiset pasko ollenkaan, koska niillä on ummetus! Siksi ovat isokokoisia!

Äänestä

Itse olen aika jykevä kaveri ja paskon 2-3 krt/pv. Jos otan ruskeaa viinaa, niin seuraavana päivänä lähtee mahtavia pieruja ja paskalla joutuu käymään 5-6 krt. Pisin pieru, jonka mittasin, kesti 27 sekuntia.

Äänestä

Elä mieti nuin vaikeita asioita...rasitat vain kallista ja arvokasta päänuppiasi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kiinnostaajakovasti kirjoitti:

kun vessassa paskoa tein, ni mitenhän paljon isokokoiset ihmiset sitä tunkee pönttöön kun ne syö niin paljo?
Ite normaalipainolla ja syönnillä oleva paskon pari-kolme kertaa/vko.
Isokokoiset, pitääkö tehä se toiminta useastikki?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu