No nuorempana tarvinnu kun ratto lehden ja muutaman minuutin ni mälli lensi.
Nyt vanhempana tarvii ,köyttä munan sitomiseen,kortsun ja sinne siemen pussiin
lorauksen ruokaöljyä jotta litisee hepissä hyvin ,ja sukkahousut ja kumihanskat
ja pornoa tietsikasta ja välillä tuntitolkkuja aikaa.
,
Tarvikkeet runkkuun.
4
728
Vastaukset
- EvitaKontio
Tosi ja varsinkin nuo maitsemasi kumihanskat tekevät terää runkutellessa. Siis meikä-äijä onaniseerailee kumihanskäsin. Kun vielä laitan kumisaappaat jalkaan eli Kontiot tai kahluusaappaat tai vaikka naisten korolliset kumisaappaat (wanhojen hyvien aikojen nokialaiset Evitat, Lenat, Ladyt, Cityt, tms.), niin jopa passaa tyydytellä itseään. Kyllä totta kai luonnollisesti pornon katselu antaa toimeen mainiota lisävirikettä.
- KontioPekka
Kontio-kumisaappaat, kumikäsineet, liukuvoiteet, anustappi, sadetakki, suukapula ja muovipussi päähän. Tällaiset varusteet vähintään jotta syntyy tuloksia!
- OnneaSe
On teillä ongelmia. Onneksi en tarvitse kuin lämmittävää liukastetta ja terven käden. Toimii hyvin.
- Anonyymi00018
25 erektio pilleri, kuvia kullista, pillusta ja miesten välistä on alkanut kiinnostaa , niitä katselen.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh824280Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?
Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.1163303Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit1213287Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä
Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi412744Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j2182534"Kostokakka!" Farmi Suomen pehtoori avaa sanaisen arkkunsa Frederikin haisevasta jäynästä
Voi hyvänen aika Reetun touhuja! Pehtoori Terho Häkkinen sai ennen näkemätöntä höykytystä heti Farmi Suomi -realityn alk192181Katsoitko Petolliset, mitä mieltä?
Vanajanlinnan käytävät ja salongit täyttyvät jälleen kuiskailuista, salaisuuksista ja petoksista. Petollisten uudella112016- 291954
Ylen juontaja möläytti suorassa radio-ohjelmassa
Ylen Radio Suomen juontaja Samuli Aaltonen käytti törkeää kieltä maanantaiaamupäivän Koko Suomen radio -ohjelman lähetyk471910Onko Janne Naakka tuttu kasvo ja mitä mieltä olet Farmi-kokoonpanosta?
Somevaikuttaja Janne Naakka on tubettaja ja bloggaaja sekä yksi uuden Farmi Suomi -kauden kisaajista. Naakka tuottaa mm.01903