Strippibaarit

Mitäs strippimestoja Lahdessa on nykyään? Opium? Muita?
65319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei muita

Äänestä
  • Huonoks on menny. Huonontaminenkään ei oo niin helppoa ku ennen.

    Äänestä

Mikä on lahden huorakatu. Tili tuli, voisi ostaa pillua.

Äänestä
  • se onnelankadun matkustajakoti ole
    vielä toiminnassa?

    Äänestä

Kuinka voit kaivata muuta? Oppium aivan mahtava,siisti,laadukas paikka todella kauniine naisineen,samoin Lahden seurahuone.Olisipa täällä L:rannassa saman tasoisia ravintoloita niin tääläkin saataisi viihtyä!Kaiholla Lahdessa asuttuja vuosia muisteleva!

Äänestä
  • tytöt töykeitä, joskus jopa mukavia...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saa tana kirjoitti:

Mitäs strippimestoja Lahdessa on nykyään? Opium? Muita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu