Mä häivyn täältä!

Joo kyllä mä lopetan tänne kirjottelemisen mut kyllä mä tätä aion seurata mut en kirjottele tänne enää mitään. Mulla nykysin parempaa tekemistä. Tänään kävin mun naisen kanssa leffassa.

Muutenkin kun tänne jotai kirjottaa saa aina asiattomia vastauksia. Koittaisitte aikuistua kakarat!

Ei muuta. Moi!
131838
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

vihdoin päästää tostaki kersasta eroo....


vitun paska!!

Äänestä

Onnee vaan -92 "isolle pojalle"! hmm... 92, olisko se 10v vai 11v...?

Äänestä

hiano päätös ale!katoppas kun täällä on muitakin sivuja missä voi heittää tollasta levotonta läppää,asetut jollekkin muulle sivulle jossa voi kerkailla,ja muutkin heittää samanlaista shittii!mä käyn sit aina välillä kattoon sua siellä sitten.sä voit sitten vastaavasti konahtaa näille muille jos ne tulee "pimpeistä ym."sinne sun sivulle jauhaa.muista tehä maaleja sit sählys!ja huuhaalle ; ) moro......

Äänestä

*mikä ihana rauha*

Ja siis Louis Armstrongin sanoin:

....And I think to myself....What a wonderfull world....

Äänestä
  • EI VOI MUUT SANOO KU ET ISO LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111yksyksyks

    Äänestä

sä erotut ainaskin jutuillas muista,jos mä kuvaan sua sanoilla:räiskyvä,energinen!semmosena mä sut muistan : ( elä pistä pilliä pussiin,ohan täällä näitä sivuja.no törmäillään..

Äänestä

sä et voi sanoo ketää pennuks kuka on sua vanhempi koska sä olisit nuorempi...

Äänestä

nanananaa nananaana hei hei hei, goodbye...

Äänestä

AI MUKA AIKUISTUKAA KAKARAT?? Heko heko itte oo vit*u 12 v.!!

Äänestä

Kiiitos Aleksi oi vittu nyt mä kyl ratkeen riemusta! PALVON SUA LÄHE JO VETÄÄ KU OOT KERRAN MENOSSA!!!!

Äänestä
  • PÄÄSTÄ KOKEILEE!ja niin oon mäkin. mä luulen et se on muuten aika huippu jätkä,sillä sattuu olemaan nyt vaan sellanen kausi!se kausi voi kohta olla mulla,sulla ken sitä tietää!

    Äänestä

Heheheee :D Mikäs kaikkia tänään vaivaa??! :D Joka ikinen viesti jonka olen lukenu tänään on todella huvittavia MUTTA TÄMÄ on kyllä kaikkein paras! :D "Koittaisitte aikuistua kakarat!"

Äänestä
  • ale!tosi hienoa että noudatit neuvvoa ja rekistöröit ton nimi merkkisi.sulla hyvä huumori,noista asioista(esität sen vaan vähän ronskisti)ja tytöt käy kuumana!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Aleksi92 kirjoitti:

Joo kyllä mä lopetan tänne kirjottelemisen mut kyllä mä tätä aion seurata mut en kirjottele tänne enää mitään. Mulla nykysin parempaa tekemistä. Tänään kävin mun naisen kanssa leffassa.

Muutenkin kun tänne jotai kirjottaa saa aina asiattomia vastauksia. Koittaisitte aikuistua kakarat!

Ei muuta. Moi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu