Mikä kone kuvassa?

http://www.sagebrushdesigns.ca/images/photos/rogue1.jpg

Onko toi Evo tai twincami kone, johon on vaihdettu erilaiset kannet? Vai onko toi joku S&S tms? Ja mikä pyörä mahtaa olla kyseessä? Road King?
174480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

varo halpoja kopioita, sehän on yamahama

Äänestä

yömaha muovilohko sarvis koooooooooooopio.
........YÖK!!

Äänestä

sotapyöriä

olisko maihinnousussa oleva wild star

todella vanha jostain 40 luvulta

nostalgian helmiä

Äänestä

Silmä käteen ja kato kunnolla.... YÄK

Äänestä

Kuvassahan lukee selvästi kissankokoisilla kirjaimilla, että tuo mopo on Kawasaki.

Äänestä

Toi ei todellakaan ole mikään Yamaha Wild Star, kuten muutamat "viisaat" luulivat tietävänsä! Wild Starissa on vain yksi paksu työntötankoputki. Missä siinä lukee Kawasaki??? Kyllä se on evon kone, johon on pantu tyylkannet. Ja pyörä on Road King.

Äänestä
  • Aivan vasen alalaita ja jos et muuten näe niin suurennappa kuvaa hieman....

    Äänestä

  • Pave kirjoitti:

    Aivan vasen alalaita ja jos et muuten näe niin suurennappa kuvaa hieman....

    mitään suurennus eikä silmälaseja tarvita kun
    ottaa ja katsoo tankin logoa siinnähän komeilee
    iso VEE eli sehän on 2000:nen VÄINÖ ja siinnäpä
    POJAT vasta on MOOTTORIPYÖRÄ joka vaatii sarviinsa
    MIEHEN.;)

    Äänestä

  • Pave kirjoitti:

    Aivan vasen alalaita ja jos et muuten näe niin suurennappa kuvaa hieman....

    Katos vaan. Niinpäs onkin. Mutta hieno on kone kummiskin. Mukavaa, että jaapanin pojatkin rupee tekee työntötankomyllyjä..

    Äänestä

  • mulla on toinen road king menossa

    lisäx ollu muutama harri sitä ennenkin

    ihan selvä japsihlistin

    kokoo järkes

    Äänestä

Toi näyttäis olevan Taiwan Twin Special

Äänestä
  • asiaa näkötohtorille ei yksin vikaa näössä vaan
    on päässyt myös värisokeus iskemään.

    Äänestä

  • jiijii kirjoitti:

    asiaa näkötohtorille ei yksin vikaa näössä vaan
    on päässyt myös värisokeus iskemään.

    zetori

    Äänestä

  • No ompa mahtava peli. Ja kaksilitrainen työntötankokone. Nyt meni pikkuinen softaili myyntiin. Vuosimalli on 1995, ilmoitelkaa kiinnostuksesta, lähtee 15 tuhannella.

    Äänestä

SE ON NIEPPERIN KONE

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Tietämätön. kirjoitti:

http://www.sagebrushdesigns.ca/images/photos/rogue1.jpg

Onko toi Evo tai twincami kone, johon on vaihdettu erilaiset kannet? Vai onko toi joku S&S tms? Ja mikä pyörä mahtaa olla kyseessä? Road King?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu