Haluaisimm ajaa okj luokkaa, mutta siihen tarvitasee yleisen lisenssin. Miten sen saisi 13- vuotiaalle?
Vastaukset 11
- 4557888
Virosta
- 9999999999
Saako sillä voittaa suomen mestaruuden tai rotax mestaruuden kun on erimaalainen?
- Akkrules
Akk tietää.
- tietoa_muualla
http://www.kartingforum.fi/forum/
älä täältä kysele- 9999999999
Täytyy varmaan kysellä kun täälä suurin osa viesteistä on turhia. Ei varmaan saa lajin aloitusta miettivät hyvää kuvaa lajista.
- 44577
9999999999 kirjoitti:
Täytyy varmaan kysellä kun täälä suurin osa viesteistä on turhia. Ei varmaan saa lajin aloitusta miettivät hyvää kuvaa lajista.
Lajin aloittajat ei suomi24 perusteella tee yhtään mitään , tää on tällainen kettuilufoorumi
- 45896
Turun torilla on kanssa viisaita miehiä
- asfdöjkl
https://akk.autourheilu.fi/ ja sieltä ostamaan lisenssiä
- 999999999
Pitäis käydä ennen sitä debytanttikoulutus ja ajaa kuudi kilpailua. Mutta eihän niitä voi ajaa ilman yleistä.
- trolleja
Jos tää vaatis tunnistaumisen pankkitunnuksilla ja oikean nimen näyttämisen niin tääkin siisteytyis suunnattomasti. Millon haukutaan aakookoota, millon Lainetta, millon Rotaxia. Välillä väännetaan Raksujen ja Koffien välillä. Kokonaisuudessaan melkosta höpinää.
- 78765578697
Tämä on vähän kuin hevosmiesten toimisto , toisenkäden tieto puhutaan varmana . Oma kanta on se ainoa oikea ja samalla otetaan kantaa asioihin jotka ei edes kosketa ...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521063Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211020Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49811
- 46725
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan61596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560