"Toyota taas aina ja ikuisesti luotettava. Jos arvostaa varmuutta , Toyota on vastaus."
Tällaista tekstiä saa kuulla yleensä hihhuleiden herätyskokouksissa.
Tällaista tekstiä saa kuulla yleensä hihhuleiden herätyskokouksissa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
On myös sellainen lahko minkä pitää jatkuvasti mollata toisten autovalintoje ja autoja.
Kerrohan nyt sitten mihin sinä ole päätynyt?
Olen päätynyt siihen että jokainen tuollaista raamatullista tekstiä käyttävä on hihhuli.
Samoin jokainen joka ottaa tällaisen roskapalstan postaukset tosissaan on vedätettävä tollo.
Jos anonyymien sekopäiden kommentit tuntuvat pahalta niin kannattaa pysytellä Aku Ankan lukemisessa. Ja viimeinen asia mitä kannattaa tehdä on vastata sellaiselle.
Erittäin hyvin sanottu noista anonyymeistä sekopäistä.
Näin on marjat sieg heil
Täällä mollataan kaikkia automerkkejä, jos ei sitä kestä niin ei kannata tulla tänne ollenkaan.
No tuo luotettavuus on fakta, mitä hihulia se?
Toyota on kiistatta maailman paras autonvalmistaja. Tämä on monissa tutkimuksissa todettu. Hyvä esimerkki on katsastustilastot. Niissä Toyota on todettu lähes kaikissa luokissa parhaaksi tai huonoimmillaankin parhaimmistoon. Mikään muu valmistaja ei pysty samaan. Lisäksi Toyota on ominaisuuksissa edellä muita.
In Toyota we trust. This is the thruth. Forever And Forever.
Vitun ruostekasoihin mää tuhlaa rahojanii, vitun kinkit saa tunkee hanuriinsa paskansa!
juuri näin. ei kannata tuhlata rahojansa kinkki osista koottuihin wv konsernin tekeleisiin vaan ostaa japanian rautaa esim toyota, mazda, honda, nissan, subaru. siinä on niin hyviä autoja joitten kanssa ei tarvitse pajalla asua eivätkä edes ruostu. myös kia ja hyundai ovat erinomaisia autoja.
Hihhulien mielestä kaikki ovat syntisiä ja Tojo on köyhän elämän pelastus.
Tuollaisilla perusteilla ostetaan tojotat ja helluntalaisuus. Samanlaista sakkia.
Kunnioitan kilvoittelevia tosiuskovaisia mutta en jaksa keskustella hihhulien kanssa. Täällä toyopalstalla törmää hihhuleihin.
Normaali Toyotan omistaja ei ole hihhuli, vaan aivan järkevä ihminen joka ei suhtaudu intohimoisesti autoiluun vaan on aikanaan valinnut Toyotan koska ne olivat kestäviä ja huolettomia. Samalla järkkymättömällä järkevyydellä valitsevat seuraavaksi autokseen jonkin muun, koska Toyotat eivät enää ole kestäviä eikä huolettomia - niiden laatu on huonontunut.
Vain hihhulit täällä enää puolustavat Toyotaa. Edes Toyotapalstalla eivät hihhulit nauti suosiota.
Ethän vain ole väärä profeetta? Johdatusta me tarvitsemme, mutta emme väärän profeetan neuvoja. Trollipoju hyökkää kiivaasti lahkoamme vastaan, pysykäämme lujina ja turvatkaamme vain Toyotaan, ainoaan oikeaan autoon.