On se ihme

Miksi hautausmaita tarvitaan, tai kirkkoja, tai kirjastoja, tai kaikkea muuta turhuutta. Suomi elää näköjään vielä kivikautista aikaa, hah!
10176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Huudettais ja haukuttais vaan kaikkea netissä päivät pitkät kuten ripulisti, niin oltaisiin oikeilla raiteilla. Kaikki olisivat samanlaisia, haukkusivat ja huutelisivat vaan katkerina kaiket ajat.

1Äänestä
  • Hah hah haaa. Mihin saatanaan sinäkin paskiainen tarvitset hautausmaita, hah hah haaa!!!... jatketaan...

    Äänestä

  • TosirealistiKokkolan kirjoitti:

    Hah hah haaa. Mihin saatanaan sinäkin paskiainen tarvitset hautausmaita, hah hah haaa!!!... jatketaan...

    Kaikki ei joudu ongelmajätelaitokselle niinku sinä..

    1Äänestä

  • TosirealistiKokkolan kirjoitti:

    Hah hah haaa. Mihin saatanaan sinäkin paskiainen tarvitset hautausmaita, hah hah haaa!!!... jatketaan...

    Ei kai kukaan tarvitse mitään mihinkään, kun oikein järkeistetään. Juhlapäiviäkään ei ihminen tarvitse mihinkään. Täällä katkerana kiljuminen sen sijaan kaiket päivät on järkevää ja nerokasta.

    1Äänestä

Niin, onhan krematorillekin vastine: muutama kilometriä syviä kuoppia ja sinne vaan tiputetaan ja kansi päälle. Tulee vissiin halvemmaksikin kuin tuo polttaminen?

1Äänestä
  • Relulle bensaa kanisterista päälle

    1Äänestä

Kas kas kateellisia kakkiaisia ja pissiäisiä. Totuus ei pala tulessakaan, hah hah haaa!!!...

Äänestä

Kyllä muakin vi tuttas jos olisi Persuhörhö!

Äänestä

Ripulistia vi tuttaa Persuhörhönä.Pohjasakkaa.

Äänestä

Hah haa. Itse nautin siitä, että saan hallilla ahdistella nuorisoa.
Saan siitä suuremman tyydytyksen ,kuin Mahon vaimoni pahoinpitelystä. Hah haa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


TosirealistiKokkolan kirjoitti:

Miksi hautausmaita tarvitaan, tai kirkkoja, tai kirjastoja, tai kaikkea muuta turhuutta. Suomi elää näköjään vielä kivikautista aikaa, hah!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu