Minä nauran aina kun katson sen toilailuja grillit huurussa ohjelmassa. Saa nähdä koska kaveri "revitään" putoukseen.
Hedberg on Suomen hauskin mies
11
177
Vastaukset
- heheheheheeeee
Hän on kuulemma koomikko.
- Anonyymi
Kuulemma, pitäis
- Anonyymi
Suomen kuuluisin koomikko.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suomen kuuluisin koomikko.
Naiset nakkikioskilla nauravat ja kikattavat koomikon jutuille.
- Anonyymi
Toivon hänen esitystä " elämäni biisi"-ohjelmaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toivon hänen esitystä " elämäni biisi"-ohjelmaan.
" Naurava kulkuri" sopis hyvin.
- Anonyymi
Jos aika olisi ollut toinen, niin ko. Lauttasaarelaiskoomikko olisi ollut myös UUNO-elokuvien tähti.
Katsokaa nakkikioskijaksot, huippuhauskaa viihdettä. - Anonyymi
Jos hän olisi ollut aikuinen kun uuno-elokuvia tehtiin , niin hän olisi ollut varmuudella mukana. Grilliohjelmassa, niin hauska että henkilökuntakin melkein lamautuu.
- Anonyymi
Toivottavsti nakkikioskiohjelma jatkuu. Nauran aina kun Samppa pukee "myyjän" vaatteet päälle, esiliinan ja lippiksen.
- Anonyymi
Tippui vahingossa Tähdet Tähdet-ohjelmasta. Jos tv-katsojat olisivat äänestäneet, niin jatkaisi vielä .
- Anonyymi
" Leijonan luola" Siellä tämä koko kansan koomikko hauskuttaa suomen kansaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1134747Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1834479Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1161908- 4031691
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331462Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61179Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3671172- 741100
- 741045
- 92988