Rahanvaihto Koh Lantalla

Onko Koh Lantalla muualla kuin saladanissa rahanvaihtopisteitä vai pitääkö nostaa vain automaatista?
6383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ainakin tässä klong dao beachilla on yksi,siis aivan rannalla.samoin on tossa pääkadulla ihan pankki.vinkkinä ota passi mukaan,sen ne täällä kysyvät.

Äänestä
  • Ok, tarvii muistaa ottaa. En ole aikoihin seurannut kursseja, missähän ne menee thaimaassa tällä hetkellä?

    Äänestä

Eurolla saa 37 bahtia täällä lantalla vaihdettuna.muutoin noissa vaihtopistrissä ei oikein eroja

Äänestä

kyllä löytyy.....eikä tarvitse passia...ainakaan me emme viime viikolla tarvinnut.

Äänestä

Meillä passi pyydetty joka kerta.ollaan vielä kohteessa

Äänestä

Pankissa pyytävät passin, rahanvaihtokiskalla ei.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onkotietoo kirjoitti:

Onko Koh Lantalla muualla kuin saladanissa rahanvaihtopisteitä vai pitääkö nostaa vain automaatista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu