steam account

ku mul on steam ja cs 1.6 niin jos ostan half-life kakkosen niin pitääkö käyttää samaa accountii kun ceeässän ja half-life yhden kans?
3403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siel on vaihto ehdot jos on jo account vai haluuks tehä uuden.

Mut en tiedä toimiiks cs 1.6 account miksikäs ei...

Äänestä

Mul on ainaki samas accountis hl1, cs1.6, day of deafeat, opposing force,condition zero, cz deleted scenes, half life 2, hl2 deathmach ja cs:source. Miks ne pitäis eri accoo laittaa, jos pelaat esim cs1.6 ja sit haluisit pelata sourcee ni joudut kirjautuu eri accoo mut ku ne on samas ni ei tarvi vaihdella mitää.

Äänestä
  • kiitos kovasti nyt voin ostaa half-life kakkosen!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


csman kirjoitti:

ku mul on steam ja cs 1.6 niin jos ostan half-life kakkosen niin pitääkö käyttää samaa accountii kun ceeässän ja half-life yhden kans?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu