saisivat hieman parantaa asiakaspalvelun tasoa.Taksiliittoon on jo tehty reklamaatio.
Viitasaaren taksinkuljettajat
10
492
Vastaukset
- taksikopinurhein
Hyvä palvelu on ainakin naisasiakkailla,viinat kannetaan kotiin ja maksukin hoituu luonnossa.Äijä suhauttaa vuoren päätyttyä rakkaan ruokakupille vaimon epäilemättä mitään,äijä kiillottelee tyytyväisenä metsästysaseen piippua ja luikkii metsään pienriistaa kaatamaan.
- ihantyytyväinen
Myös asiakkaat voisivat parantaa roimasti tasoaan. Ainakin minä olen saanut aina hyvää palvelua, eli, kotiin olen aina päässyt turvallisesti ja suorinta tietä. Vali vali. Kyllä elämä on joillakin kovaa, voi helvata. Pitää tehdä reklamaatiota jne. Aloittaja voisi vetää itsensä kiikkuun kaikkien meidän muiden iloksi.
- hehheeeee
Taitaa joku kuskeista ite kirjottaa
- laatuvalvoja
Itsemurhaan kannustaminen on aina vakava asia! Taksikartellia saa arvostella siinä missä muitakin palvelualoja. Jos kuljettajan käytös on ylimielistä, jopa törkeää, on asiakkaalla oikeus tai peräti velvollisuus tehdä reklamaatio. Muuten asiat eivät muutu.
- uberkuskitwelcome
Joo kyllä taksitouhut tällä kylällä on retuperällä!!! Samoissa hyvävelipiireissä kaikki kuskit. Ubertaxit viitasaarelle welcome!!
- naapuri_kyliltä
Mikäs se Kurkelan taksi oli, josta aikoinaan puhuttiin? Latukka kuulemma palveli asiakaskuntaansa siinä missä muutkin pirssit.
- vituttaakovituttaahanse
Voishan sen aloittajan vaikka naulata mulkustaan kirkontorniin jos siltä tuntuu! Mutta taksia saa muutaman vuoden päästä ajaa vaikka mopoautolla,jos lakiehdotus menee läpi.
- kaukoakahtoen
vituttaakovituttaahanse kirjoitti:
Voishan sen aloittajan vaikka naulata mulkustaan kirkontorniin jos siltä tuntuu! Mutta taksia saa muutaman vuoden päästä ajaa vaikka mopoautolla,jos lakiehdotus menee läpi.
Sama safoori hommiaan jatkaa pösöllä,kuljettaa viinat ja ruuat kotiin kun möhömahat ei itse uskalla ihmisten ilmoille vaan kantojen takana lymyää ja sieltä vittuilee kyläläisille.
- berneruudistus
Onneksi bernerin taksi uudistus toteutui. Purkautuu viimeinkin monarkia, joka on vallinnut tällä kylällä, JES!!!! Perheiden sisäiset suojatyöpaikat voi olla lujilla, kun nyt kuka tahansa voi ruveta taksiyrittäjäksi, voisin itsekkin ruveta. Iloinen palvelumieli on tunnusmerkkini!
- Taksipilallalopullisesti
Mutta taksissani haisee kakka. Joku asiakas sen kengissään kuljetti. Taisi olla lapsen kengässä ja hän nousi jaloillaan penkille. Kakka haisee. Haisee kamalasti.
Seuraava asiakas saattaa olla hakusalla. En tiedä missä kaikkialla sitä koiran ulostetta on. Otin matot ulos. Kakka vaan haisee autossa. Haisee kamalasti. Kukahan lie tämän kaiken takana. Kerätkää ulosteenne pois jalankulkupaikoilta ja pihoilta. Kohta kaikkialla haisee kakka. Haisee kamalasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3432779SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis582235Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781929Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis641569- 1401512
- 601054
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021019Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li7908Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön204830- 37738