Onko kenelläkään kokemuksia Visteman toiminnasta? Näyttäisi olevan Vantaalla ja Keravalla toimipiste ja Ivecon ja Man:in edustus. Tuleeko hommat hoidettua vai onko pelkkä valohoito korjaamo.
Vistema Vantaa/Kerava kokemuksia
Valohoitoihinkyllästynyt
3
1614
Vastaukset
- Anonyymi
Työnjohto ei kuuntele yhtään mitä vikaa asiakas sanoo autossa olevan, takuu vikaa ei saa korjattua, mutta laskuttavat asiakasta, vaikka auton tyyppi vika!!
- Anonyymi
Laskuissa voi olla ihan mitä vaan. Kokeillaan kuinka paljon asiakasta voidaan lypsää. Kannattaa olla perillä mitä tekevät.
Aikataulut ei pidä ja takuut on mitä on. - Anonyymi
vantaalla korjasivat st90 webastoa 1500 eurolla. ohjain ja poltin. sain sovittua että vajaalla 300e purkavat osansa sieltä pois työ ja diagnostiikka kuluna ja kävin ostamassa toisesta firmasta koko uuden koneen joka maksoi 1080e.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun463220Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5091952Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171920Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si811791- 181522
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431418- 281356
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901319Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1261212UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa
Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa1131168