Hei!
Onko kukaan käynyt yo. hotellissa?
Sää marraskuussa? Ei tarvii olla hirmu lämmintä!
Hotellin ympäristön ruokapaikat. Hotellista olisi
tarkoitus tilata apartemontos-huoneisto viikoksi
Lufthansalla ainakin hyvät yhteydet Maltalle.
La Vallette Resort
apv
3
591
Vastaukset
- Jussi
Hotellista en tiedä, mutta viime marraskuun alku oli suomalaiselle sopivaa. Lämpöä päivällä vähintään 22 ja yöllä 17. Sadekuuroja muutama kestoltaa 2-5 min.
- apv
hei!
Kiitoksia
- maltalla asunut
Jos kyseessä on LaValette St.Juliansissa, St.Georges Parkin sivu hotelli, on se ihan mukava, kiva uima allas ja keskellä baareja, ravintoloita. Turisti rysä kylläkin, edullisempaa ja aidompaa ruokaa saat muualta. Yö elämää etsivälle napa kymppi. Myös oma pieni keittiö huoneessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 584628
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1584229- 673862
- 1253820
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans473658Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe793478- 983031
- 542885
- 252706
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p152430