entisöinti videota

pitää_tietää

https://www.youtube.com/watch?v=EU_xOjcGkJ4
kannattaa katsoa.
Jouduin ongelman eteen, kun ostimme massiivi-tammisen kirjoituspöydän Kaivopuiston lähetystöstä ja sen laatikot ei tulleet ulos.
Julmetun painava mööpeli köijättiin flyygelikuljetuksena Tark'ampujan kadulle, jossa tunnettu kunnostaja ei myöskään keksinyt jippua !
Näin vaan muutettiin 5 x
Eilen soukka virottareni tuli pelastavana enkelinä ja pujotti kätensä laatikoiden peräosaan keskiosan puolelle ja löysi nupin, jota painamalla kokoajan,
laatikko liukui ulos !!
Jösses !
Sen jälkeen nosti osan kerrallaan puutapeistaan ja nyt mööpeli
kulkee uuteen kotiin !!
Kevään kohennusta;
http://www.meillakotona.fi/tee-itse/tuunaus-ja-kunnostus?gclid=Cj0KEQiAnb3DBRCX2ZnSnMyO9dIBEiQAOcXYH9-hD5rZnEIdop-MRpwAwNZN1FJOjWZlV5jiD8o6IcQaAmY-8P8HAQ

7

302

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • puu_pääkky
    • Biedermeieristi

      Missä muka oli entisöintivideo? Näillä tuunaus-epoksi-videoilla ei ole mitään tekemistä entisöinnin kanssa. Termit voisi opetella ennen kuin kirjoittelee juttuja.

      Olisit laittanut siitä kirjoituspöydästäsi kuvan. Kuulosti paljon kiinnostavammalta kuin kiekkojen sahaus näytti.

    • pää_puu
    • pää_puu

      Haen muuten siihen kuuluvaa nk konttorituoliin 5 haaraisen jalan nk korkeudensäätö ruuviin nk siipi-stopparia, vai millä nimellä tuota vastakierre-ruuvia nimitetään.

    • puu_pääkyllä
    • pää_pölkylle

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      105
      1699
    2. 72
      1284
    3. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      90
      1252
    4. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      280
      1043
    5. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimainen?
      Ikävä
      47
      971
    6. 95
      939
    7. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      83
      835
    8. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      50
      802
    9. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      55
      763
    10. 48
      755
    Aihe