sisustusvalmistalo?

siis sisustusvalmistalo?itse laitetaan vain tapetit, kaakelit lattiat ym. vai? Mistä firmasta kannattaisi paketti ottaa? Mitä maksaa? Entä mitä muita kuluja kuin tontti ja sisustus materiaalit? Talon pitäisi olla 4h keittiö ja autotalli myös mielellään.
1445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kysele muurametaloilta. Hyvittävät eniten, voit säästää 15000 euroa. Esim. malli t-121. Valmiina 131000 ja sisustusvalmiina noin 110000!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätietoinen kirjoitti:

siis sisustusvalmistalo?itse laitetaan vain tapetit, kaakelit lattiat ym. vai? Mistä firmasta kannattaisi paketti ottaa? Mitä maksaa? Entä mitä muita kuluja kuin tontti ja sisustus materiaalit? Talon pitäisi olla 4h keittiö ja autotalli myös mielellään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu