Hei! Olen 15-vuotias ja penikseni on lepotilassa 8-9cm. Jäykkänä 12-13cm. Olen itse erittäin huolissani. Minusta todella pieni sillä eräällä tutullani joka on 14v on lepotilassa 11cm ja jäykkänä 16cm. Hävettää.
Liian pieni penis???
3
208
Vastaukset
- mitäpäsemullekuuluu
Ei tuo ole mikään ongelma. Himpun verran keskivertoa pienempi vain.
Paljon pienempiäkin on monilla, ja silti seksielämä voi olla partnerillekin hyvin tyydyttävää. Tietysti sun pitää sit oppia käyttämään kaluasi, mutta harva nainen isostakaan tykkää, jollei jätkä osaa muuta kuin tökkiä isolla meisselillään. Se ei ole ikäiseksesi mitenkään erityisen pieni.
Joo, joillakin on jo 14-vuotiaana ns. jäätävä meisseli, mutta se ei ole mikään sääntö, enemmänkin harvinaisuus.
Jos ajattelet aivoillasi, niin tuolla asialla ei ole mitään merkitystä. Jos taas ajattelet penikselläsi, niin ei kyseessä ole silloinkaan mikään katastrofi.
PS: Omanikin on mitoiltaan ihan ookoo, mutta siltikin se on levossa pienempi, kuin eräällä semitutulla 14-vuotiaalla, johon olen joskus törmännyt uimahallissa.- 2001
Eihän tuo vielä kovin pieni ole itse olen 15v ja mulla on löysänä 6cm ja ihan helvetin ohut, mutta kovana vähän yli 13 cm ja paksuus 3.7cm.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle441721Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2831709- 231578
- 961316
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan71238Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101077Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii66986Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86960Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66935Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko13921