Mikä on vikana?

aina kun meen koneelle mun pikkuhousut kastuu etupuolelta?
4352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

etsi lääkäriosastolta apua. Tai vaihda tena lady. Tai sit sun vibra-kone kai toimii iha ok?!

Äänestä

diagnoosi. Ja tuo karkailu voi johtua väljästä alapäästä, ei kyllä yläpäässäkään kehumista...

Äänestä

Mikäs kone olikaan kyseessä?

Äänestä

Sä tiedät, et mä oon langan toisessa päässä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miia kirjoitti:

aina kun meen koneelle mun pikkuhousut kastuu etupuolelta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu