Kotiteatterilaitetta en tarvi mutta kahdelle 4 ohmin kovaääniselle pitää hankkia uusi viritinvahvistin. Löytyisikö sellaista missä olisi usb -liitin jonka kautta vaikka tikulta voisi soittaa .flac - musiikkia?
Viritinvahvistin usb - sisääntulolla.
6
213
Vastaukset
- tietäjä-
onhan niitä. googlettamalla löydät mieleisen
esimerkkinä........
http://www.hifikulma.fi/Onkyo-TXNR414-Viritinvahvistin
Musiikin suoratoisto kotiverkon sekä USB:n kautta
(MP3, WMA, WMA Lossless, FLAC, WAV, Ogg Vorbis, AAC, LPCM)- lisäystä
lisään vielä, että parasta olisi, että pääsisi ennen ostoa kokeilemaan toimiiko usb omilla tikuilla, se ei ole mitenkään varmaa...luulisin
- Kyo_on
Kokeilehan tätä: http://www.hifikulma.fi/Onkyo-TX-8050
Eikä ole kotiteatterilaite mitä tuo yksi neropatti tarjosi. - 0pöhkö
Kummallinen tuo hifikulman verkkokauppa. Mistään ei löydy lisää ostoskoriin -näppäintä, eikä kummastakaan em. tuotteesta löydy hintaa!
- vilkuilija
tälle ainakin löytyy...
http://www.hifikulma.fi/epages/hifikulma.sf/fi_FI/?ObjectPath=/Shops/FOHI/Products/ONKYO-TX-L20D
ja nämä on vain esimerkkejä, että tämmöisiä löytyy. Kannattaa vilkaista muitakin.
- Maha_jammaa
Tämmöinenkin on: https://www.hifikulma.fi/epages/hifikulma.sf/fi_FI/?ObjectPath=/Shops/FOHI/Products/YAMAHA-R-N-402
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604736Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362169Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti541773- 1841732
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1671557Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2811401Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2011242- 881169
- 2061158
- 651104