Ennustaja/selvänäkijä

Ennustajat

Osaavalle ennustajalle tai selvänäkijälle kotoa tehtävää työtä oman aikataulun mukaan. Provisiopalkkaus bonukset. Kerro itsestäsi ja osaamisestasi.
[email protected]

5

319

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • AinaMuidenSiivellä

      Osaava selvännäkijä,niinkuin Pirkkalassakin on,tietää ja näkee ilman ilmoittamistakin...eix niin???Köyhänä ja "kiusattuna" ufo/selvännäkijänä tietenkin levitoi itsensä naapurin koneelle ja vastaa Sinulle...hahhaaa...fak fak

    • rakelHervantaNytPirkkala

      RakelKyllikki HerSa:ssa pyllisti...meinasi lentää selälleen kun otettiin valokuvaa ja kun oli ensin sanonut "EI"...HerSa julkaisi sivun jutun Hänen ufoon kaappauksestaan mutta ei puhunutkaan siitä vaan haki sympatiaa kuinka elämä on häntä koetellut...Ei hän uskaltanut antaa haastattelua mitä ufossa tapahtui...ei antanut "lupaa" valokuvalle..kuva otettiin ja voi sitä häpeää......KOKO SUKU MIKÄ ON PIENI NIIN HÄPEÄÄ,paitsi aivopesty majurin kakara,bensa-pihin ja ufo-hullun tytär...hahhaaaa...luulee että äiti on julkkis ja patsastelee K:alan rajamailla...Kuule,äitisi vain KEKSI jutun ufosta,oli pakko päästä lehteen ja julki,sairas kun on !!!!!!!!!!!

    • näkijä17

      Hei! vieläkö on tämä työpaikka täyttämättä?

    • Kokematonennustaja

      Hei,
      Olisin kiinnostunut ennustajan työstä!, koulutusta minulle ei ole mutta vaimo on sitä mieltä että olen tosi hyvä ennustaja!. Melkein joka päivä pystyn ennustamaan mitä hölmöyksiä hän tekee seuraavaksi!, niin riittääkö tää pätevyys työhön?.

      • OlenParas

        Panen paremmaksi:
        Tiedän aina ennen viihteelle lähtöä ja ennen "poikien" iltaa sen, onko kotiin palaamista vai ei.
        Usein joutuu olemaan ulkoruokinnassa.
        Olen siis pätevä ennustaja.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      43
      3603
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      36
      2244
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      32
      1875
    4. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      17
      1619
    5. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      16
      1576
    6. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1558
    7. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1417
    8. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      81
      1278
    9. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      14
      1277
    10. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

      Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
      Ikävä
      88
      1222
    Aihe