iphone se ei lataudu

uusi puhelin,toinen lataus ei lataa akkua,eka lataus meni ok
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vika oli dnal myytävä tarjouksessa 5€ screenor flex takasuoja näköjään sekunda,prkle joutuu ottaa pois latuksen ajaksi,vaikeeta saada laatua,suojakalvotkin syvältä, 1 sadasta hyvä,apinatko niitä tekee

Äänestä
  • Luultavasti koska ei edes nuistikorttia, tiedostonhallintaa ja normaalikuulokeliitäntää osata laittaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


laatuako kirjoitti:

uusi puhelin,toinen lataus ei lataa akkua,eka lataus meni ok

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu