hei olen ihan loppu osaisiko joku auttaa? onko jossain kohatalotovereita ? Olen 20v, mulla on ollut kipua alapäässä jo n 2vuotta. en osaa paikantaa että missä se on,että onko se virtsateissä vai kohdussa jne. joskus kipu muistuttaa vähän virtsatietukehdusta. joskus on pelkkää epämukavuutta. ei pysty tekemään mitään kun huomio on alapäässä:/ kipua on lähes jokapäivä . välillä kauemmin pois.
söin minipillereitä n.vuoden ja kipu alkoi niiden lopetuksen jälkeen.(tai hieman ennen kun lopetin) kuukautiset ovat tulleet ja menneet ihan miten sattuu, lähiaikoina tulleet lähes normaalisti, paitsi kahteen kertaan ei ole rinnat reagoineet mitenkään?! ( yleensä ovat turvonneet ) lämpöinen suihku auttaa aina hekeksi. sukupuolitauteja ei pitäisi olla , 2 seksikumppania vain ollut ensimmäisen jälkeen testautin itseni ja puhdas olin. nykyisen kumppanin kanssa ollut 3 vuotta ja hän on testauttanut itsensä pari kk sitten eikä häneltä mitään löytynyt.(tuskin minullakaan) virtsaamis vaikeuksia on myös , tuntuu että rakko ei tyhjene aina kunnolla ja pissan jälkeen tulee vielä lisää pissaa ja lisää ja lisää aina vähän kerrallan (ehkä tl verran) ärsyttävää. ahdistun niin paljon lääkärissä käymisestä etten ole sinne mennyt... kiitos tuhannesti sille joka apua antaa.:) olen suossa ja ihan lopen kyllästynyt.
mystistä kipua ja epämukavuutta ! apua !
karhutyttö
1
240
Vastaukset
- varmaneuvo
Lääkäriin, mars.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol4741685Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis3711464Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe641318Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa
Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H151279- 100875
JM lukkoliike
Mihin helvetin kuuseen te olette tällä kertaa siirtäneet Lukkoliikkeenne? Sen kerran kun ensimmäisen ja viimesen kerran19836Miten kesäsi meni?
Oletko tyytyväinen siihen? Oliko kaivattusi mielessäsi? Lähennyitkö vai etäännyitkö hänen kanssaan?65716Helena Ahti-Hallberg uudessa elämäntilanteessa - Paljastaa eläkehaaveestaan Espanjassa: "Mä.."
Oi, kuulostaa ihanalta eläkepäivillä! Helena Ahti-Hallberg on ostanut kakkoskodin Espanjasta ja hänellä on puolisonsa ka7712Pankin avajaiset
Osuuspankin uuden toimitilan viralliset avajaiset vetävät väkeä. Kyllä oli outo nauhan leikkaus, kun leikkaajat pyllisti15681- 38656