Nainen hakee matkaseuraa

Haen matkaseuraa 50-60v. Naisesta kaveriksi etelään! Yksin ei uskallusta lähteä... loma 3.2 alkaen - 2 viikkoa.
14634
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Minäkin ilman matkaseuraa, juuri samaikäistä, naishenkilöä. Matka tilattu, 2 viikkoa, mut lähtö 4.3. Matkakamun paikka vapaana. Onnistuisiko loman ajankohdan siirto.?

Äänestä
  • Harmi. En pysty siirtämään lomaa kun vahvistettu. Tosi ikävää...

    Äänestä

  • Vaan minä voisin lähteä just tuolloinkin!

    Äänestä

  • Matkaseuraa62 kirjoitti:

    Vaan minä voisin lähteä just tuolloinkin!

    Ikävä kyllä muutin lomaa siten että pidän vain viikon tällä erää...

    Äänestä

  • Kyllä minulle sopii viikkokin, kunhan vain paluu viimeistään 17.2.2017

    Äänestä

  • Matkaseuraa62 kirjoitti:

    Kyllä minulle sopii viikkokin, kunhan vain paluu viimeistään 17.2.2017

    Olisitko vielä kiinnostunut lähtemään? Viikoksi 3.2 lähdöllä Kanarialle...laita sähköp.os. jos kiinnostaa?

    Äänestä

No niimpä, ei lomansiirrot onnistu. Harmi. Mut hyvää matkaa, jos jonnekkin päädyt.

Äänestä

Minäkin lähden Espanjaan ensi (Helmikuussa) ja takaisin kesäksi, mulla on siellä asunto ja mukaan mahtuu yksi terve naimem 40-60 v
Itse voi päättää matkan pituudesta enkä rajoita sun menemisiä.

Äänestä
  • Vieläkö ensi talveksi mahtuisi mukaan aikuinen terve naisihminen

    Äänestä

Blaaaaaa

Äänestä

Moikka! Olet saanut matkaseuraa?
Edellellisestä reissusta on kauan enkä uskalla myöskään yksin lähteä.

Äänestä
  • Jos sinua kiinnostaa lähteä tuolloin niin laita sähköpostiosoite niin otan yhteyttä? Voidaan tutustua...

    Äänestä

AM on lähtö 2.2. 2 vko Playa Doradalle tai 3.2. 2 vkoa ChaAm, 3.2. 2 vkoa Pattayalle.
Olisin lähdössä- kiinnostako ?

Äänestä

Heh kaifarit. Mulla ois lomaa jäljellä vielä pari viikkoa. Vois lähtee vain Kanarialla jos sopiva daami löytyy. Olen 167 pitkä. Paimio kertynyt 90 kiloo. Eli suht sopusuhtane. Ootan vastauksiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Talviloma17 kirjoitti:

Haen matkaseuraa 50-60v. Naisesta kaveriksi etelään! Yksin ei uskallusta lähteä... loma 3.2 alkaen - 2 viikkoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu