Naisten pierut haisee

paljon pahemalta kuin miesten,tutkittu juttu. Googlettakkaa.

Ehkä homoilla on kauhea käry julkkislaulajat/näyttelijät kertovat avoimesti spermapieruista omilla sivuillaan.Kakkakin on hoonauksen jälkeen viikon päästäkin outoa jos ovat ottaneet lastin.
157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Aina syytetään miten homot tuo homoutta esille joka paikassa.. oletko homo? Olisit sen puolen antanut olla vaan ja kirjoittanut miten miesten pieru haisee erilaiselle kuin naisten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jassoinside kirjoitti:

paljon pahemalta kuin miesten,tutkittu juttu. Googlettakkaa.

Ehkä homoilla on kauhea käry julkkislaulajat/näyttelijät kertovat avoimesti spermapieruista omilla sivuillaan.Kakkakin on hoonauksen jälkeen viikon päästäkin outoa jos ovat ottaneet lastin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu