Etsitään spermanluovuttajaa

NainenV-S

Etsinnässä olisi terve vaaleaihoinen mies joka olisi halukas luovuttamaan siittiöitään muumi muki tekniikalla. Haluan että kumpikin pysyy anonyyminä joten pelkoa mistään vaatimuksista ei kummallekaan tule. Plussaa olisi jos olet varsinais-suomesta.

8

427

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rwetwerywery

      Vitun tollo, hoida asia klinikan kautta, esim Väestöliiton klinikat tai Felicia vai felicitas vai mikä se on. Googlaa. Mites pysytte anonyyneina, runkkaako se äijä HI-viruksensa minigrip-pussiin ja postittaa sulle?

      Mee kuule fantasiapalstalle.

    • onnäitänähty

      Mitenkä muka anonyymin luovuttajan sukupuolitaudittomuuden voi luotettavasti tarkistaa?! Hyvä keino on katsoa tuoreet tulokset omakannan kautta ja henkkareista varmistaa että on oikea tyyppi. Käteenlyöty paperiversiohan voi olla väärennetty!

      Se että joku sanoo ettei ole tauteja tai että hei mä olen luotettava ja kiva tyyppi ei riitä, se pitää todistaa.
      Tää palsta on täynnä tyyppejä jotka ei normaalielämässä pääse edes seksiä harrastamaan.

      Ja mikä mahtaa olla naisen motiivi anonyymiyteen? Mulla ainakin herää vakavia epäilyjä..
      En suostuisi.
      Itse olen tätä kautta tavannut useamman naisen. Fiksuja tapauksia :) Näillä käynyt tuuri, etten ole ollut mikään psykopaatti ja taitava huijari tauteineen.
      Samaa voinen onnitella itseänikin :D
      Vaikka mistä sen tietää..

    • huhhuijaa_

      Olen itse luovuttajan avulla raskaana, mutta homma hoidettu klinikalla ja lapsi saa halutessaan 18 vuotiaana tietää luovuttajan nimen. Miten voit olla niin julma omalle lapsellesi, että et ikinä kerro alkuperästä? Eikä sitä voi selvittää esim. perinnöllisten sairauksien ilmaantuessa? Kaikki psykologit ovat sitä mieltä, että anonyymi luovutus lisää ihmisen henkistä pahoinvointia, koska yksi tärkeä asia on salattu.

      Sinua vaivaa itsekyys ja tiedon puute. Tuossa on tautivaaratkin. Ja miehet salaavat suvun sairauksia ( omiaan) ja anonyyminä se on helppoa. Kukaan tervejärkinen ei edes suostu tuollaiseen. Nainen voisi vaatia mieheltä jotain. Nimettömyys ei auta, kun muistaa naaman. Ja se mies voi myös tulla vahtaamaan jälkikasvuaan ja muistaa naisen naaman... tällä palstallahan oli nainen, jonka valitsema luovuttaja vahtasi lasta päiväkodin porttien takana.

    • tässäluovuttaja
    • poistakaapoistää

      voisitteko poistaa mun siskon ilmotusta en halua et se enää olis täällä

    • turustaluovuttaja

      Moikka!
      Laita yhteystiedot.
      Luovuttajaehdokas Turusta

    • NAINENV-S

      hei tässä yhteystiedot tuleenpierijä@wippies.fi terv. nainen v-s

    • kaijatyttö

      kyllähän juttu on niin tytöt että jos lapsia haluatte ne tehdään perinteisellä menetelmällä housut alas ja pyllistätte ja lasti ammutaan suoraan sisään eikä mitään helvetin mukeja juokaa niistä vaikka teetä seksin jälkeen

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      70
      3550
    2. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      148
      3503
    3. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      46
      3322
    4. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      53
      2769
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      32
      2036
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      30
      1962
    7. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      40
      1695
    8. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1676
    9. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      96
      1625
    10. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1390
    Aihe