Etsitään spermanluovuttajaa

NainenV-S

Etsinnässä olisi terve vaaleaihoinen mies joka olisi halukas luovuttamaan siittiöitään muumi muki tekniikalla. Haluan että kumpikin pysyy anonyyminä joten pelkoa mistään vaatimuksista ei kummallekaan tule. Plussaa olisi jos olet varsinais-suomesta.

8

519

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rwetwerywery

      Vitun tollo, hoida asia klinikan kautta, esim Väestöliiton klinikat tai Felicia vai felicitas vai mikä se on. Googlaa. Mites pysytte anonyyneina, runkkaako se äijä HI-viruksensa minigrip-pussiin ja postittaa sulle?

      Mee kuule fantasiapalstalle.

    • onnäitänähty

      Mitenkä muka anonyymin luovuttajan sukupuolitaudittomuuden voi luotettavasti tarkistaa?! Hyvä keino on katsoa tuoreet tulokset omakannan kautta ja henkkareista varmistaa että on oikea tyyppi. Käteenlyöty paperiversiohan voi olla väärennetty!

      Se että joku sanoo ettei ole tauteja tai että hei mä olen luotettava ja kiva tyyppi ei riitä, se pitää todistaa.
      Tää palsta on täynnä tyyppejä jotka ei normaalielämässä pääse edes seksiä harrastamaan.

      Ja mikä mahtaa olla naisen motiivi anonyymiyteen? Mulla ainakin herää vakavia epäilyjä..
      En suostuisi.
      Itse olen tätä kautta tavannut useamman naisen. Fiksuja tapauksia :) Näillä käynyt tuuri, etten ole ollut mikään psykopaatti ja taitava huijari tauteineen.
      Samaa voinen onnitella itseänikin :D
      Vaikka mistä sen tietää..

    • huhhuijaa_

      Olen itse luovuttajan avulla raskaana, mutta homma hoidettu klinikalla ja lapsi saa halutessaan 18 vuotiaana tietää luovuttajan nimen. Miten voit olla niin julma omalle lapsellesi, että et ikinä kerro alkuperästä? Eikä sitä voi selvittää esim. perinnöllisten sairauksien ilmaantuessa? Kaikki psykologit ovat sitä mieltä, että anonyymi luovutus lisää ihmisen henkistä pahoinvointia, koska yksi tärkeä asia on salattu.

      Sinua vaivaa itsekyys ja tiedon puute. Tuossa on tautivaaratkin. Ja miehet salaavat suvun sairauksia ( omiaan) ja anonyyminä se on helppoa. Kukaan tervejärkinen ei edes suostu tuollaiseen. Nainen voisi vaatia mieheltä jotain. Nimettömyys ei auta, kun muistaa naaman. Ja se mies voi myös tulla vahtaamaan jälkikasvuaan ja muistaa naisen naaman... tällä palstallahan oli nainen, jonka valitsema luovuttaja vahtasi lasta päiväkodin porttien takana.

    • tässäluovuttaja
    • poistakaapoistää

      voisitteko poistaa mun siskon ilmotusta en halua et se enää olis täällä

    • turustaluovuttaja

      Moikka!
      Laita yhteystiedot.
      Luovuttajaehdokas Turusta

    • NAINENV-S

      hei tässä yhteystiedot tuleenpierijä@wippies.fi terv. nainen v-s

    • kaijatyttö

      kyllähän juttu on niin tytöt että jos lapsia haluatte ne tehdään perinteisellä menetelmällä housut alas ja pyllistätte ja lasti ammutaan suoraan sisään eikä mitään helvetin mukeja juokaa niistä vaikka teetä seksin jälkeen

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      60
      1128
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      871
    3. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      641
    4. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      315
      627
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      114
      614
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      598
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      595
    8. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      93
      590
    9. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      554
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      72
      542
    Aihe