fiestan valot

kuuluuko ajovalojen palaa(moottori käynnissä),kun valokatkasin on nollassa. Auto on Fiesta -92.Valot sammuu vasta kun virta-avain nollassa.
1152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mun sierrassa -92 lyhyet syttyi kun auton käynnisti vaikka oli 0 asento, seuraavana tuli parkit ja sitten taas lyhyet. se on nääs ajovaloautomatiikka. 0 asento on 75% valotehosta ja 3 asento on 100%

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palaako kirjoitti:

kuuluuko ajovalojen palaa(moottori käynnissä),kun valokatkasin on nollassa. Auto on Fiesta -92.Valot sammuu vasta kun virta-avain nollassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu