Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

koskettelu

kertokaa rakkaat ystävät missä miehillä on sitä herkkää aluetta... olen joskus kuullut että niskasta kun hyväilee niin johan kiihottuu. auttakaa te viisaammat:)
47516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kkaipaatko naisen kommenttia?vai oletko kenties homo?jos olet itse mies tiedät kyllä mistä kiihotut.palataan asiaan kun olet vastannut.

Äänestä
  • olen nainen...... vastaile :)

    Äänestä

  • eppu kirjoitti:

    olen nainen...... vastaile :)

    etkä ilmeisesti osaa lukea kenelle tämä palsta on, tai mihin tarkoitukseen. hoh hoijaa.

    Äänestä

rintakehä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eppu kirjoitti:

kertokaa rakkaat ystävät missä miehillä on sitä herkkää aluetta... olen joskus kuullut että niskasta kun hyväilee niin johan kiihottuu. auttakaa te viisaammat:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu