yksinkertaista...mikä kissa sinulla on?
käytätkö näyttelyissä?
mulla on Devon-rex kissa,Edith,menossa ihka ensimmäiseen näyttelyyn 3.3
käytätkö näyttelyissä?
mulla on Devon-rex kissa,Edith,menossa ihka ensimmäiseen näyttelyyn 3.3
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mulla on aby-katti, jonka oli tarkotus mennä näyttelyyn 3.3, mut ei ehditty ilmottautua, joten se menee luultavasti huhtikuun puolella. :) Mistä muuten olet saanut näyttelyverhot vai ompelitko itse? Ja jos ompelit itse niin oliko jotain kaavoja vai ompelitko ihan omasta päästäsi?
Moi!! mulla on kissa se on tosi arka mitä pitäis tehä et sen saa rauhottumaa?? Kun sitä alkaa silittää niin se lähtee karkuun!!Mut joskus se on niin nam!! Vastaa mulle vaikka sähkö posti osoitteeseen: [email protected]!!
By:Petra
Eh...Jos haluat oikeesti kysymyksees vastauksen, niin alotat uuden aiheen, etkä laita kysymystäs toisille vastaukseksi.;)