Kaipaatko kumppania? E-kontakti.fissä ollaan liikk

989iuuu

Keskustelu24
Nuoret
Keho

Keho

Keskustele kehostasi.
Luetuimpia

Poikani masturboi kuin hullu

Nuori poikani pääsi kiinni internetin aikuissivustoille, ja nyt häntä ei meinaa saada koneensa ääreltä pois millään ilveellä. Tuhoaako tuo touhu jollain tavalla hänen kehityksensä? Pojalla ikää nyt 49 vuotta.

nolo juttu koulussa

Apua! Mulla kävi tosi nolo juttu koulussa. Eli siis olin lähtemäs luokasta kun mulla loppu tunti ni sitte ku olin menny siitä luokan ovesta käytävälle ni mä kömpelö törmäsin vahingossa tyttöön. Eikä se ollu mikään sellanen perus törmäys vaa töörmäsin sen tisseihin.joo toki sil oli isot tai voisko sanoo että meloonit. Eikä siinä viel kaikki vaa mulla sit tietysti viel siinä tilanteen lopussa alko seisoo ihan totisesti ja siinähän se sit törmäyksenjälkee jäi korjailee tissejäänsä siinä mun edessä ja katteli ja hymyili kumul pullotti.Että tällänen tapaus tälläkertaa. Nolottaa ja en tiedä mitä pitäis tehä tän tapauksenkaa. Kiitän vastauksistanne ja neuvoistanne jo etukätee.

kyselkää tytöt kaikkee tuhmaa ja kiihottavaa.

Nii että nyt saatte kysellä ihan mitä vaa tytöt.Kaikki ketkä on tuhmii ni tää on teidän paikka.Oon ite tosi tuhma 19v poju.Yritän vastailla mahdollisimman monee viestii ja sori jo etukätee jos en vastaa.

Lue myös nämä

IIhmismielen anatomiaa

Millainen on ihmismieli - miltä se näyttää? Selasin aikani internetissä löytääkseni kuvia ihmismiele

Naisen anatomiaan liittyy myös ärsyttäviä piirteit

Voiko enää ikävämpää otsikkoa olla? On tissihiki ja vaikka mitä! Höh! Nainen on aina ulkoa upea jos

Kikkaa tuhmii

Kaikki jotka on noin 12-16v tulkaa kikkaa yksihminenx Oon poika 15v!

2

141

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kekseliästä. Dadaistista kenties?
      Tosin ei säväyttänyt.

      Mietin vain, mitä liikkui tämän tekijän päässä. Mistä idea?

      • Päässä taisi liikkua syöpä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      40
      2496
    2. Olen aivan hajalla yhden

      Naisen takia😞
      Ikävä
      52
      946
    3. Olen pahoillani kun olen satuttanut

      Välillä kiukuttaa paljon.
      Ikävä
      62
      866
    4. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      52
      740
    5. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      227
      733
    6. T.h tuomio

      Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin
      Suomussalmi
      10
      644
    7. Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä

      Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne
      Ikävä
      81
      607
    8. Miten sä jaksat

      Pitää susta huolen.
      Ikävä
      65
      593
    9. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      47
      588
    10. Mitä oikeasti haluat?

      🥹
      Ikävä
      47
      587
    Aihe