Rakkautta heinäladossa

kuumaahuumaaa

Olin vierailemassa erään ystävättäreni maatilalla. Kiertelin ympäriinsä paikkoja katselemassa ja näin ystävättäreni tulevan ratsastaen luokseni. Hänen ratsunsa oli komea valkoinen, valkoharjainen ja valkohäntäinen tamma ja hän ratsasti todella taitavasti pitkät, vaaleat, kiharaiset hiuksensa tuulessa hulmuten, isot tissinsä hölskähdellen.

Vietyään hevosensa talliin ja hoidettuaan hevosensa ystävättäreni tuli luokseni. Hänen sinisilmäisensä ja minun ruskeasilmäinen katse kohtasivat ja me hyväilimme toistemme tissejä ja nännejä puseroidemme päältä. Ystävättäreni ehdotti minulle menemistä heinälatoon, joten sinne me sitten menimmekin.

Aivan ensimmäiseksi riisuimme toisemme alasti, vaatteemme heittelimme ympäri heinälatoa. Olin palmikoinut pitkät, mustat hiukseni yhdeksi pitkäksi palmikoksi, mutta nyt riisuttuamme toisemme alasti ystävättäreni purki palmikkonikin hajalleen. Koska hänen hiuksensa olivat hajallaan, oli minunkin hiusteni oltava hajallaan.

Istuimme heinäkasassa ja hyväilimme molemmin käsin toinen toisemme tissejä ja nännejä. Samalla me suutelimme toistemme huulia ja hieroimme toistemme hiuksia selkiämme vasten.

Kaaduimme pitkäksemme heinäkasaan. Sormemme hyväilivät toistemme vittuja ja tussunkarvoja ja toiset kätemme hieroivat toistemme tissejä ja nännejä. Välistä me toinen toisemme puoleen kumartuen imaisimme toistemme tissejä ja nännejä ja suutelimme toisiamme.

http://seksifantasiat.runkkareille.com/lesbo/rakkautta-heinaladossa/

8

7136

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kolinaa

      Aikas kiihottavaa

      • entiiää

        Nooo empä tiä


    • hetoro

      Lesbotarinaks ihan ok

      • olinii

        nii oli


    • rinpulav

      Kiroilua

      • entajunnuuu

        Hä?


    • Ois ihana nähdä kuinka kaksi naista rakastelee.
      Meillä on ollut haku päällä mutta halukasta naista ei vaan löydy..

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      187
      11428
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      58
      5439
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      46
      2697
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      40
      2365
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1841
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      44
      1795
    7. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      27
      1483
    8. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      41
      1450
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1386
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      37
      1369
    Aihe