No voi taatana

Ko joku varasti morfiinia. On niin jännä tapaus että saatana, hah hah haaa!!!...
3271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eli onko mielestäsi ok?

1Äänestä

Tosirealistin vaimo varasti tosissaan tosi tarkoitukseen.
Piikki persukseen ja tänne rauha tulkoon.

1Äänestä

Hah hah, kuka on nähnyt lääkärin käyvän Alkossa. Pappeja olen nähnyt useinkin, hah hah haaa!!!...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


TosirealistiKokkolan kirjoitti:

Ko joku varasti morfiinia. On niin jännä tapaus että saatana, hah hah haaa!!!...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu