28.1.2017 KeuPa - Peliitat 4-3 JA

Peliitat johti ottelua 2min. 30 sek. ennen loppua 3-2.

KeuPa tasoitti ja voitti jatkoajalla. 3 pistettä tarjottiin, mutta Heinolan bussiin lähti mukaan vain 1 piste.

Seuraava ottelu pelataan loppuun asti. Kyllä se sitten siitä.
379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikös tuo ole hiukkasen homoa hommaa jahdata kumiesinettä leikkikehässä..??

Äänestä

No on, mutta minä ainakin kiihotun siitä.

Äänestä
  • Lisääntyykö onnellisuutesi paljon tuosta feikkaamisesta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MiekkonenMakkonen kirjoitti:

Peliitat johti ottelua 2min. 30 sek. ennen loppua 3-2.

KeuPa tasoitti ja voitti jatkoajalla. 3 pistettä tarjottiin, mutta Heinolan bussiin lähti mukaan vain 1 piste.

Seuraava ottelu pelataan loppuun asti. Kyllä se sitten siitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu