Miten saan otsikoiden numeroinnin menemään oikein.
Minulla oli valmis pohja jonka siirsin LO Writteriin. Mutta writteri päättikin, että siinä ollut otsikointi ei sille sovi.
Nyt olisi saatava otsikointi toimimaan niin, että otsikoissa olisi nouseva numerointi ja alaotsikot periytyisivät oikein.
eli
1 ISO O
1.1 Pienempi O
1.2 Toinen pienempi O
2 ISO O
2.1 Pienempi O
2.1.1 Vielä pienempi O
jne.
Nyt ei osaa periyttää numerointia ja en tiedä miten sen voisi saada toimimaa, olen tässä muutaman tunnin yrittänyt tätä tehdä.
Rupee vituttamaan....
Sisällysluettelo
Apuva_p
1
231
Vastaukset
- juutupe
Onko tuosta mitään apua. Youtube ohjevideo suomeksi.
https://www.youtube.com/watch?v=xmHDb6S6pZE
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.986213Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa
Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d25024408Kuka on menehtynyt?
https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras242963Nainen, ota nyt rauhallisesti
Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä1301197- 421092
Ajattelen sinua kiitollisuudella
Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi48821Mitä olisitte sanonut hänelle?
Onko teille jäänyt mieleen joku tietty ihminen ja tilanne, joka polttelee yhä – se asia, jota ette uskaltaneet sanoa ään50814Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.98800Sinulle tiedoksi
Olen paljon miettinyt sitä hetkeä, kun uskalsin näyttää pienin elein ja kertoa pienesti, eli hyvin hillitysti sinulle si26751- 43748