kumpaakohan koulua palstan ikisössöttäjä

684
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ketä sie tarkoitat ikisössöttäjällä? Meitä kun on niin monta sössöä täällä,

Äänestä
  • kahoha nimimerkkii

    Äänestä

Toi linkki ei aukea!

Äänestä
  • Sun pitää klikata sitä, sitä ei lyseos opeteta

    Äänestä

  • Nokutuota kirjoitti:

    Sun pitää klikata sitä, sitä ei lyseos opeteta

    Klikata? Onko se sama ko lypsää?

    Miksi pitää sanoa että en ole botti?

    Äänestä

Eiköhä see oo selvää toi pieru ku ei oo mitää normaalii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sössötystäkannuksesta kirjoitti:

on mahtanut käydä??

http://hs11.snstatic.fi/webkuva/sarjis/560/1305807265574?ts=99

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu