STS:n laatutyö

Laatualaatua

STS kertoo nettisivuillaan olevansa laadukas järjestö.

"STS:llä on korkeat laatuvaatimukset. Haluamme ylläpitää korkeaa laatua kaikessa mitä teemme aina suunnittelusta toteutukseen ja seurantaan. Työskentelemme aktiivisesti varmistaaksemme ohjelmiemme laadun.

Muutamia esimerkkejä tästä:

Teemme säännöllisesti asiakastyytyväisyystutkimuksia, jotka muodostavat perustan laatutyöllemme.
Olemme säännöllisesti tiiviissä yhteydessä kansainvälisten yhteistyökumppaneidemme kanssa varmistaaksemme korkeimman mahdollisen laadun ohjelmiemme kaikissa osissa.

Mikäli sinulla on palautetta, joka auttaa meitä tarjoamaan vielä paremman kokemuksen oppilaillemme, olethan yhteydessä sähköpostitse..."

4

289

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • UskomatontaSkeidaa

      Sähköpostitse...?! Kuolen nauruun!😂😂 Alappas mirkku vaan lukemaan nimeämältäsi suolipalstalta totuuksia toiminnastanne! Löytyisköhän mitään kehitettävää? Mikähän on käsityksenne korkeimmasta mahdollisesta laadusta? Ai niin, käsityksiähän on niin monenlaisia...
      Kyllä ovat nuokin otannat aloituksessa kuin suoraan jostain apukoululaisten puuhastelunäytteestä siksi naiivia tekstiä on, ottaen huomioon STSn jatkuvan asioinnin käräjillä ja kuluttajariitalautakunnassa.

    • Enolerobotti17

      Mikä STS:ssä sitten muka on niin huonoa?

    • Mitälaatua

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      51
      1001
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      17
      896
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      501
      802
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      46
      737
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      42
      674
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      619
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      596
    8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      166
      553
    9. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      540
    10. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      57
      518
    Aihe