Matkaseuraa Kanarialle,

Matkakutsuu

Nuorekas 60v. heteronainen hakee matkaseuraa,( nainen, liki samaa ikäluokkaa.)
Lähtö 4.3.17 , 2 viikon matka, lähde viikoksi tai kahdeksi. Matkakamu puuttuu.

16

645

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 2206

      hei olen 60 nuorekas olen pohjois-karjalasta kotosin en ole paljoa matkustellu nyt tekisi mieli olen rehlinen en käytä alkoholia juuri ollenkaan enkä tupakoi .mut ei haittaa jos otat alkoholia kohtuudella .olen käyny syksylla sisliassa ja edellistalvena manner espsnjassa. minun sähköposti on [email protected] kirjoittele jos olis minusta matkakaveris.

    • Matkakutsuu

      Hei, 2206, lue sähköpostisi :)

    • plusasteita

      Olen menossa Kanarialle 2.3. viikoksi. Mihin päin Kanariaa aiot mennä?
      Olen sun ikäluokkaa ja ihan normi hetero nainen.

    • Matkakutsuu

      Olen menossa Inglesiin, 4.3 lähtö, olen 2 viikkoa. Mihinpäin sinä, jospa tapaamme, olet varmaan jo matkan sekä hotellin varannut.

    • Matkakutsuu

      Tuttu paikka, usein käynyt, tietty matkakamun kera kiva käydä shoppailemassa, rannalla ja iltamenoissa. Katsotaan, ollaanko samalla alueella?

    • Lähdössä

      Löysitkö jo matkakamun? ? ?

    • Lähtöön

      Hei!

      Joko on matkakaveri löytynyt?
      Ja, mihin päin Kanariaa olet matkalla?

      • Matkakutsuu

        Inglesiin lähden 4.3. Olisitko lähdössä?


    • Alma-87-v

      Kyll mie voin lähtee siun kans.
      Ei siin mittää.Mie laita viestii.

      • Matkakutsuu

        No laitappa vaan, en kyl omaishoitajaksi rupee.; )


    • meepe

      Hei joko olet saanut matkaseuraa?Olisin lähdössä johonkin päin Kanariaa jos matkaseuraa löytyisi.Ole 60 1 v.ja vapaa lähtemään koska vaan .Myös nuorekas ja liikunnallinen.Jos kiinnostaa ota yhteyttä niin voidaan jutella ja vakikka tavata.T:Merja [email protected]

    • Matkakutsuu
    • kanariankuumiss

      Kanarialla Maspalomasissa olisi maaliskuun ajan 22 vuotias luotettava mies vailla seuraa myös kaikkeen mahdolliseen ;)

      • Matkakutsuu

        Heh,,,älä viitti,,,,;)


      • Kanariankuumiss

    • kohtaKanarialla

      15.3 tulee yksinäinen ukkeli käppäilemään rantoja, mutta en kyllä viellä tiedä mille alueelle matkatoimisto heittää, kun on jokerimatka. Tarjolla lupsakasta seuraa, tiedän jo jonniin verran mitä missäin on.Paitsi noi sateenkaaaripaikat eivät kuulu kohteisiini.
      Tarkoistus Dyynit kävellä muutaman kerran läpi ja jos sopivaa seuraa löytyyn niin voin vuokrata auton ja sitten voi vaikka paeta vaikka vuorille ;-)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      143
      3129
    2. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      8
      1727
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      222
      1384
    4. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1201
    5. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1181
    6. 37
      1051
    7. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      1032
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      133
      987
    9. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      964
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      38
      918
    Aihe