Muumilaakson tarinoita

Etsi keskusteluista kaikki joissa on joku TosirealistiKokkolan tai sinne päin.

TOSI pyörittää vanhempia tarinoita kuin kuin markussetä.
260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tämänhän jo kaikki tuntee täällä. Ikäloppu entinen kapiainen perhosta. Sairas narsisti, joka valehtelee ja kirjoittelee ärsyttääkseen. Ei mitään asiapitoista ja aina kovasti suuttuessaan vetää kissantappo viestit esille. Reijo asustelee Halkokarilla.

Äänestä

Sehän laitettiin ennenaikaiselle eläkkeelle eli sopimaton kouluttajan tehtäviin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yleinen-syyttäjä kirjoitti:

Etsi keskusteluista kaikki joissa on joku TosirealistiKokkolan tai sinne päin.

TOSI pyörittää vanhempia tarinoita kuin kuin markussetä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu