södeimmät pojtsut ircis???!!!

nii... Kertokaa nickei jos viittitte... Kell ois söpöi kuvii ircis ;) Ei ii2:s ku se ei toimi ikin!!!!!!! Irc rulaa (:
43588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älä ruoki peikkoa.

Äänestä

semmonen ainaski on kun tontte

Äänestä

irc-galleria E I ole IRC

Äänestä

eli irc-galleriasta sellanen ku soulja ,on muuten komee:)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tyTTähh91 kirjoitti:

nii... Kertokaa nickei jos viittitte... Kell ois söpöi kuvii ircis ;) Ei ii2:s ku se ei toimi ikin!!!!!!! Irc rulaa (:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu