Turku

Hei, Ensi viikonloppuna Turkuun monen vuoden tauon jälkeen. Vinkkejä paikoista minne kannattaa mennä iltaa viettämään tai muutenkin? Ikää on itselläni 23 ja miehellä 27. Asutaan suht keskustassa hotellissa la-su -yö.
1354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

giggling marlin on loistava biletystä varten =) ikärajakin tais olla 22 lauantaina..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wilma kirjoitti:

Hei, Ensi viikonloppuna Turkuun monen vuoden tauon jälkeen. Vinkkejä paikoista minne kannattaa mennä iltaa viettämään tai muutenkin? Ikää on itselläni 23 ja miehellä 27. Asutaan suht keskustassa hotellissa la-su -yö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu