Halvalla hyvää

Mistä löytyy Lahden halvimmat keskiolutkuppilat.
6111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Lahesta löytyy.

Äänestä

Missä olis eniten homoja? Mulla olis 8cm pitkä lemmensauva nahkahousuissa.

Äänestä

Las Palmas on halpa ja hyvä. Ja eikun Rautatienkadulle juomaan olutta ja laulamaan ääni käheäksi. Ja....ei ole homoille. Halpaa olutta, ja hyviä naisia.

Äänestä

Ai ei homoja? Minua on tullut moni kundi pyytelemään jatkoille pilke silmäkulmassa.

Äänestä

Nojoo, siellä et heteroon törmää, hyvä juttu.

Äänestä

Loistavaa.

Kiitos nimimerkki "hyväpaikka"

Yksi viidestä kykeni vastaamaan kysymykseen.

Kyllä Lahdella on vielä toivoa päästä päästä oikeaksi kaupungiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keskiketterä kirjoitti:

Mistä löytyy Lahden halvimmat keskiolutkuppilat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu