Onko kellään kokemusta noista gator grip hylsyistä sopii tekstien perusteella käytettäväksi useampaan kantaan onko nuo ihan toimivia vai onko liian monikäyttöinen ollakseen toimiva? :D
Kattelin tuolta noita: https://toolfin.com/monitoimihylsy-3-8-7-19mm.html
Gator grip hylsy kokemuksia?
2
478
Vastaukset
- näennäistyökalu
Yleispuukko, yleisliima, "jokapaikan höylä Rane"... Gator Grip, jne. kaikki nämä ovat toimivia "johonkin" pisteeseen, mitään "kunnon hommia" ei noilla tee.
- jokapaikanhöyläRane
Kuka väittää, että en saa kunnon hommia tehtyä muka?? ihan törkeetä tällänen yleistäminen mun mielestä. Paljon kouluja esimerkiksi oon ollut rakentamassa 70-80 luvulla ja osa niistä seisoo vieläkin.
T: jokapaikan höylä Rane
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1073099
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on872425- 241966
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221520Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291490Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151395- 87912
Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?26907Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62846Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2769