http://3.bp.blogspot.com/-3fhGOPPPDsA/URUWz5uCbtI/AAAAAAAABI8/Pf3IGffL1y8/s640/sp1.JPG
Kuinka joku voi laittaa olohuoneeseensa tälläisillä isoilla pyörillä varustettuja, suuria pöytiä?Tuovat mieleen jotkut ruumiidenkuljetuslavetit.Tai sairaaloiden rullilla kulkevat paarit.
Ruumislavettipöydät
2
187
Vastaukset
- poksjamuks
Ja minä ihmettelen, miten tuosta sohvapöydästä voi tulla paarit mieleen? Onhan siinä kyllä buddhan pää. Ehkä sitä viedään leikkaukseen :D
- kauneusonsuhteellista
Ai että kuinka voi? Vaikka esimerkiksi siten, jos tykkää tuommoisesta. Niitä kun on makuja aika monenlaisia. Jotkut tykkää kuulemani mukaan marimekon unikko-kuosistakin, vaikka se on ihan kauhean ruma omasta mielestäni. Ja ihan takuulla on ihmisiä, jotka maksaisivat paljon rahaa saadakseen kotiinsa vaikkapa oikean ruumiinavauspyödän. Yksi haluaa keraamisia kissoja, toinen seinälle miekan, kolmas vanhoja lasisilmiä ja lintujen pääkalloja. Kullekin makunsa mukaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2253245Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3522915Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.771822Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e601738Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591632Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,101480MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121443- 1221426
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4561328Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171310