Tämä lista ei ole pitkä mutta sitäkin isommista ongelmista on kyse.
Ensin oli Provo ja nyt on Botti.
Chatin pahimmat vitsaukset
20
502
Vastaukset
- Mieshenkilö.vain
On siellä vitsauksia. Laitan ne nyt tähän.
-Se että yhdet kirjoittavat niin kerkeästi ettei ehdi omia ajatuksia sanoa
-Se että Golffia haukutaan vaikka se on aivan hyvä ajopeli
-Se ettei niillä ilmoitetuilla hevoslotto riveillä ikinä voita mitään
-Se että karjalanpaisti reseptejä neuvotaan erilaisia
-Se että ei saa jokaista sanaa sanoa niinkuin se on vaan tulee niitä ****:iä
-Se että ruustinnan palvelusväki on niin fiiniä mielessänsä notta ei suvaitse mitään hyvääpäivään vastata - Aina.sotkee
Lisään listalle: TYPO
- yksnainenvaan
Kukaan ei vastaa tervehdykseen, sisäpiiri heittää pussaan omaa porukkaa monta kertaa päivässä:))))))))))))))))))))))))))
- kivapaikka
Aina moikataan ja pusujakin tulee....Tutkikaa hieman itseänne..
- livessä
Pusut saan livenä ..en halua mitään hymiön pusuja ..se siitä
- 6666666
Pahin vitsaus on moderaattorin poistamat kommentit.
- hyväjuttuseon
siunaus se on.
botti valvoo ja on ohjelmoitu poistamaan vihamieliset trollaukset, riidanhaastamiset, muiden mustamaalaamiset
- drommel
Tämä keskustelupalsta ei ole tasa-arvoinen , vanhimmat chat on joidenkin mummojen temmellyskenttä , nyt he ovat päässeet pätemään sekä siellä että täällä, mummokalsarit oikein mädäntyy näiden mummojen istuessa chatissa ja koneensa ääressä , eivät ehdi vaihtamaan niitä , kaikki aika menee vanhimmat huoneessa ja keskustelupalstoja lukiessa sekä palautetta laatiessa ja lähettäessä . Tähänkö on tultu ?
- papatratkaisee
Juuri näin, tähän on tultu, mutta kyllä papatkin osaa pitää puoliaan. Ilman heitä mummojen jutustelu olisikin tosi ankeaa. Juuri papat antavat sen kipinän.
- mummeli1000
Anna mummojen sättiä mene itse aikuisiin
- aikamalaa
Chatissa on vain yksi ongelma. Ihmiset. Ugh!
- aamupissa
Shit happens! Olet oikeassa. Mitä nyt?
- näinonnähty
Chatissa osa ihmisistä tuo esille omaan itseään ja elintasoa.. onko se oman itsensä esille tuomista? kait sitä voi muustakin keskustella ..vai eikö osaa muusta keskustella?
- ainavaanylemmäs
Toki pitää aina itseään korostaa, muutenhan jää ihan kaikkien alle. Eihän niitä ole kuin muutama mummo jotka itseään oikeasti korostavat.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 702952
- 462564
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322225- 792128
- 951956
- 321702
- 121526
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171487Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?271302Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil191175